Witaj na stronie ŻŁOBKA

Jeżeli poszukujesz PRZEDSZKOLA

zapraszamy Cię na stronę :

Niepubliczny Żłobek BĄBELKI to przytulny żłobek przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat. Mieści się w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Oławie, przy ulicy Juliusza Kossaka 9. Naszym założeniem było stworzenie miejsca na wzór domu: radosnego, bezpiecznego, przyjaznego. Miejsca, w którym dzieci bawią i uczą się pod okiem troskliwych, pogodnych i wykwalifikowanych opiekunek. To co Nas wyróżnia, to niezwykle starannie przygotowany program zajęć pozwalający rozwinąć drzemiące w każdym możliwości. Wyjątkową uwagę przywiązujemy do zajęć sensorycznych, ruchowych i muzycznych, aby każdy maluszek mógł poznać niezwykły świat wszystkimi zmysłami. Każdy dzień dla Bąbelków to okazja do rozwoju, a równocześnie niesamowita przygoda i zabawa w jednym. To wszystko jest możliwe dzięki pasji, zaangażowaniu i energii, która nigdy nas nie opuszcza :)

Lokal znajduje się w domku jednorodzinnym. Dzieci mają do swojej dyspozycji przylegający do budynku, ogrodzony ogród wraz z nowym placem zabaw, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę (urządzenia do zabawy dostosowane do wieku dzieci). Meble, wykładziny dywanowe, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiadają atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.

Żłobek zapewnia opiekę dzieciom od poniedziałku do piątku w godzinach 6.45 do 17 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy i dni zawartych w Umowie opieki.

W poszczególnych zakładkach na tej stronie odnajdziecie Państwo pozostałe informacje na temat żłobka BĄBELKI : zapisy, zajęcia, plan dnia, cennik, galeria, pozostałe informacje dla rodziców, jak również statut i regulamin placówki.

Paulina Borowska – Właściciel Żłobka, opiekun grupy

Ukończyłam studia magisterskie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na Wydziale Społecznym i Dziennikarstwa. Wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam pracując jako opiekun w niepublicznym żłobku, dzięki temu jestem w pełni przygotowana, aby zająć się Państwa pociechami. Po latach pracy z małymi dziećmi, zapragnełam stworzyć własne miejsce, które zapewni każdemu dziecku jak najlepsze warunki prawidłowego rozwoju. Miejsce, w którym dzieci będą znajdowały się pod troskliwą opieką, w pełni bezpieczne i szczęśliwe. Z taką właśnie misją i przekonaniem powołałyśmy do życia Nasz Żłobek Bąbelki.

Poza tym jestem osobą cierpliwą, uśmiechniętą i pełną pozytywnej energii. Praca z dziećmi daje mi wielką satysfakcję i poczucie odpowiedzialności, oraz szeroko pojętej troski o małego człowieka. Uśmiech dziecka jest dla mnie najwspanialszą nagrodą.

Anna Kozaczek – Właściciel, Dyrektor Żłobka,

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną na studiach podyplomowych. Wybór uczelni był dla mnie prosty - od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Dziecięcy uśmiech, każdy ich sukces i wielka szczerość to wszystko, co motywuje mnie do pracy i sprawia, że zawsze poszukuję innowacyjnych i najbardziej oddziaływujących metod pracy z dziećmi. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w żłobku, przedszkolu jak i szkole podstawowej, dzięki czemu łatwiej mi zrozumieć aktualne potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju.

Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i sprawiedliwie, starając się by każdy maluch czuł się dobrze i bezpiecznie. Specjalizuję się w aktywności ruchowej dzieci. Jestem dyplomowanym trenerem pływania oraz instruktorką fitness.

Ukończone warsztaty z Sensoplastyki©  pozwalają mi na wprowadzanie dzieci w świat różnorodnych barw i faktur, wykorzystując przy tym materiały ekologiczne i w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Dzięki wprowadzeniu działań Sensoplastycznych© w pracy z dziećmi wpływam na rozwój ich kreatywności oraz twórczego myślenia, oddziaływując przy tym na wszystkie zmysły poznawcze.

Zawsze staram się aktywizować maluchy do wspólnej pracy i zabawy, aby rozwijały się najlepiej jak tylko potrafią.

Zachęcamy kontaktu :)

Brak dodanych wpisów