Przyjęcia do Żłobka

PRZYJĘCIA DO ŻŁOBKA "BĄBELKI"

Żłobek Bąbelki prowadzi zapisy na przyszły rok 2022/2023. Z zebranych zgłoszeń, zostaną utworzone nowe grupy dla dzieci z roczników 2020 i 2021. W zakładce "Do pobrania" znajduje się ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE, które wystarczy wypełnić i przesłać na nasz adres mailowy lub dostarczyć osobiście. Samo zgłoszenie nie jest dla Państwa w żaden sposób zobowiązujące, gdyż jest wstępną deklaracją chęci zapisu dziecka do żłobka.

Poznaj wyjątkowy Bąbelkowy Żłobek – cudowne, ciepłe miejsce dla Twojego Maluszka ! ????????????????

Nasza niezmienna filozofia i atuty, które sprawiają, że Bąbelki to najlepsze miejsce dla Twojego dziecka:

???? niekończąca się energia opiekunek i zaangażowanie dla indywidualnego podejścia do każdego dziecka jak i potrzeb Rodzica

???? bezpieczna i nowoczesna przestrzeń

???? własny ogród i spacery, zajęcia na świeżym powietrzu

???? lokalizacja w spokojnej okolicy, kameralne grupy i domowa atmosfera

???? zajęcia planowane z ogromną starannością i kreatywnością, tak, aby wszechstronnie rozwijać wszystkie sfery inteligencji dziecka – cotygodniowe plany wykazujące nie tylko „co” ale przede wszystkim „po co” organizujemy wszystkie aktywności

???? mnogość dodatkowych atrakcji i wydarzeń w cenie czesnego

???? darmowa aplikacja dzięki której Rodzice mają stały dostęp do informacji o tym jak przebiega dzień maluszka w żłobku

???? przyjazna i stopniowa adaptacja dziecka

???? cykliczne spotkania dla Rodziców ze specjalistami, psychologiem, dietetykiem, logopedą, fizjoterapeutą

???? wspólna, wartościowa zabawa dzięki tematycznym wydarzeniom dla Dzieci i ich Rodziców.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku gdzie na bieżąco relacjonujemy nasze bąbelkowe zabawy :)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji :)