Strona głowna  /  Opłaty

CENNIK POBYTU "BĄBELKA" W ŻŁOBKU :

OPIEKA NAD DZIECKIEM – pobyt niezależnie od ilości godzin - 780zł miesięcznie

(wpłacane przelewem na konto żłobka do 5 dnia każdego miesiąca)

W ramach opłaty miesięcznej zapewniamy także zajęcia dodatkowe - angielski, rytmika i taniec, Sensoplastyka©, gimnastyka, a także wszelkie atrakcje (dogoterapia, kucyk, teatrzyk, eksperymenty itp.)

W ramach oferowanego pakietu, dziecko może uczęszczać do żłobka w mniejszej ilości godzin, w zależności od potrzeb rodziców. Cena pakietu nie ulega jednak obniżeniu.

Informujemy, że Niepubliczny Żłobek "Bąbelki", nie świadczy opieki nad dziećmi w formie karnetów godzinowych, doraźnej opieki nad dziećmi 1 lub 2 razy w tygodniu. Jednym z Naszych priorytetów jest zapewnienie dzieciom maksymalnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa w Naszej placówce. Zapewnia to, między innymi stałość grupy, personalizacja miejsca w szatni i łazience, indywidualne, leżaczek przypisany do każdego dziecka z osobistą pościelą (dzieci nie rotują w łóżeczkach).

JEDNORAZOWA OPŁATA WPISOWA – w wysokości 300ZŁ / przeznaczona m.in na gwarancję miejsca w placówce;

OPŁATY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO BANKOWE: Bank SANTANDER 46 1090 2428 0000 0001 3532 4019

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE – w wysokości 15 zł dziennie

(podsumowywana na koniec miesiąca, płatna przelewem na konto żłobka do 5 dnia następnego miesiąca)

Wyżywienie w Niepublicznym Żłobku BĄBELKI, dostarczane jest przez oławską firmę cateringową STODOŁA specjalnie dla Bąbelków.

W ramach całodziennego wyżywienia dziecka, zapewniamy:

• Śniadanie
  • Owoc
  • Zupa
  • Drugie danie
  • Deser

W przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka w Żłobku do godziny 19.00 dnia poprzedzającego nieobecność, opłata za wyżywienie nie jest naliczana.

Ostatnia aktualizacja: 2022-01-02